През 1910 г. стамболовистката Народнолиберална партия в Станимака избира ново ръководство


На проведено събрание на 20 май 1910 г. на над 200 членове на Народнолибералната партия е избрано градско бюро, в което влизат: 

Ангел Злата-нов, д-р П. Семкоолу, Христо Ножаров, Иван Минчев, Никола Кръстев, Иван Костов, Иван Шопов, Ангел Попов, Атанас Тянев, Панайот Сребрев, Господин Станчев, Васил Тонев, Андрея Стойчев, Георги Зидаров, Милко Хаджистоянов, Яков Кузмов, Сотир Христозков, Д. Хр. Бойчев, Андон Р. Овчаров, Никола Македонски и Никола Тодоров.

На 25 май на заседание новоизбраното бюро конструира своя ръководен състав. За председател е избран Иван Минчев, подпредседатели – д-р П. Семкоолу и Г. Зидаров, касиер – Иван Костов, секретар – Васил Тонев, ревизори Андон Р. Овчаров и Анрея Стойчев.